Kategorie
Moto i gadżeto

Samochody na YouTube

Opisałem tu najlepsze kanały motoryzacyjne na YouTube. Dzięki nim obejrzysz testy najnowszych samochodów (tych całkiem zwyczajnych, jak i superaut), relacje z targów oraz reportaże z podróży w różne zakątki świata.

Na YouTube jest pełno kanałów poświęconych motoryzacji. Można tam obejrzeć relacje z targów i wszelkich prezentacji aut, porady mechaników, testy superaut i całkiem zwykłych modeli, spotykanych codziennie na drogach.

Wiele z tych materiałów przerasta poziomem profesjonalne polskie produkcje (np. z TVN Turbo). Poniżej opiszę kilka moich ulubionych kanałów.

MotorTrend

MotorTrend – chyba najfajniejszą serią pokazywaną na tym kanale jest Epic Drives, dzięki której możemy być świadkami długich podróży pięknymi samochodami w jeszcze ładniejszej scenerii.

Car and Driver

Car and Driver – twórcy tego kanału mieli swoje słabsze chwile, ale jakiś czas temu poziom ich materiałów bardzo się podniósł. Recenzja Forda Mondeo Fusion jest bardzo dogłębna i profesjonalnie zrealizowana. Może nawet najlepsza z tych, które można znaleźć na YouTube.

Autoblogger

Autoblogger – chociaż te klipy są kręcone przez Holendrów, można spokojnie wszystko zrozumieć, bo do każdego filmu dołączają napisy po angielsku (trzeba kliknąć w ikonkę z napisem CC).

CarBuyer

Kanał CarBuyera zawiera testy wszystkich najpopularniejszych modeli samochodów wchodzących na rynek w Wielkiej Brytanii. Wśród nich są małe miejskie autka, jak i wielkie drogie limuzyny. Wśród recenzentów testujących samochody dla CarBuyera jest Mat Watson, którego uważam za jednego z najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych. Jakimś cudem każda jego recenzja jest inna od poprzednich.

Komentarze

Ja polecam kanał Auto Krytyk, opinie ,zalety wady samochodów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.