Kategorie
Moto i gadżeto

Gdzie oglądać „The Grand Tour”?

Grand Tour obejrzysz w Prime Video od Amazona.

the-grand-tour

Odkąd tylko okazało się, że następca Top Geara powstanie dzięki pieniądzom Amazona, zastanawiałem się czy będzie jakakolwiek możliwość oglądania go legalnie w Polsce.

Anglosasi, Amerykanie w szczególności, mają brzydki zwyczaj skupiania się na rynkach anglojęzycznych i ignorowania całej reszty. Na Twitterze, i w innych miejscach, osoby odpowiedzialne za ten projekt zapewniały, że każdy będzie mógł obejrzeć odcinki nowego programu, niezależnie od tego, gdzie mieszka, ale przez bardzo długi czas nikt nie podawał konkretów.

Przyszła premiera pierwszego odcinka, a ludzie z Amazonu tylko podnieśli mi ciśnienie pisząc, że GT „will go global in December”, czyli że w grudniu (grubo po premierze) nareszcie łaskawie pozwolą demoludom cieszyć się oficjalnym streamingiem na stronie Amazonu.

Przyszedł grudzień i nic się nie zmieniło. Amazon ciągle zapewnia, że zaraz „pójdzie w global”, ale kiedy na jakiejkolwiek stronie Amazona (z końcówką .com, .co.uk czy .de) próbowałem wykupić Prime Video witał mnie komunikat, że Prime’a to ja se mogę kupić, ale i tak nic nie obejrzę, dopóki nie wybiorę się odpowiednio do USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec.

Na początku trzeba się było grubo nakombinować, żeby zdobyć dostęp do Grand Tour. Mnie się udało dzięki funkcji Watch while abroad. Ale po pewnym czasie Amazon się ogarnął i program jest już normalnie dostępny dla Polaków.

Tutaj obejrzysz

The Grand Tour jest dostępne w Polsce w serwisie Prime Video. Przez pierwsze 6 miesięcy od rejestracji można wszystko oglądać za darmo, czyli spokojnie całą 3. serię obejrzymy nie płacąc ani grosza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.